Sunday Kits & Robotics' e Hoşgeldiniz

Bizim hikayemiz gençlerin eğitimine katkı sağlamak üzerine başladı ve teknolojinin daha hızlı gelişmesini amaçladık. Şu an, elektronik kitler, robotik ve akıllı ev uygulamaları alanlarında uluslararası pazarda kabul gören çeşitli ürünler geliştiriyoruz. Yurtiçinde, aşağıdaki link üzerinden geliştirdiğimiz ürünleri inceleyebilir, onlara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Elektronik Kitler

Sosyal mesafe ayarlayıcı, süper patates kiti ve daha bir çok farklı ürünle gençlerimizin teknik alanda motivasyonlarına, eğitimlerine katkı sağlıyoruz. Ürettiğimiz ürünler ve yardımcı ekipmanlar, motivasyon öğelerinin sayısı her geçen gün artıyor!

 

Robotik

Robotların, yaşam alanlarımızda bizlere yardımcı olabilecek seviyeye gelmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Modüler robotik platformlar, MTR1 ve MMR1 adındaki robotlarımız ve uzaktan bağlantı ve kontrol olanağı sağlayan teknolojilerin yanı sıra, robotların birden fazla görevi yerine getirmesini sağlayacak mekanizmalar geliştiriyoruz.

 

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı kapı sistemleri başta olmak üzere çeşitli teknolojiler ve alt sistemler geliştiriyoruz. Robotik teknolojilerin hızlı bir şekilde hayatımıza girdiği günümüz ve yakın gelecek için, evlerimizin de bu teknolojilere hızla uyumlu hale gelmesi amacıyla çalışmalar yürütmekteyiz.

 

Akıl & Fikir Fabrikamız

Sunday Kits & Robotics ekibi olarak bu güne kadar yüzlerce farklı fikir ortaya koyduk, değerlendirdik ve gerçeğe dönüştürdük. Bu konuda oldukça deneyimliyiz. İşte şimdi bu deneyimlerimizi çeşitli sektörlerdeki onlarca farklı şahıs ve firmanın hizmetine sunuyoruz.

Sizlerle iki farklı şekilde çalışabiliriz;

  1. Sizler için yenilikçi fikirler geliştirebilir bunları gerçeğe dönüştürerek katma değer yaratabiliriz.
  2. Fikirlerinizi hedef müşterilerinize kanalize eder, gerçeğe dönüşmeleri için yardım edebiliriz.

Zaman aksiyon zamanı. Tıklayın ve iletişime geçin.

Tasarım ve Üretim Hizmetlerimiz

Fikirleriniz ve projelerinize bir çok alanda destek sağlayabiliriz.

Zaman aksiyon zamanı. Tıklayın ve iletişime geçin.

Fikir ve proje analizi

Fikirlerin yalnızca küçük bir bölümü gerçeğe dönüşebilir. Başarının önündeki onlarca farklı parametre dikkatlice incelenmelidir. Yatırımlarınızı yapmadan önce fikrinizi incelememize izin verirseniz sizlere fikrinizle ilgili pazar analizi, literatür araştırması, swot analizi, fayda maliyet analizleri, protipleme ve üretim metodlarının tespiti ve daha bir çok noktada destek olabiliriz.

Patent ve Tekniğin Bilinen Durumunun Araştırılması

Fikrinizin patentlenebilirliği ile ilgili ön araştırma hizmeti sunabiliriz. Tecrübelerimize dayanarak bu araştırmanın gerekliliğini savunuyoruz.

Patent Çizimleri

Patent başvurularını kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için başvuru dokümanı dikkatli şekilde ve özellikle istemler kısmı çeşitli kurallar çerçevesinde hazırlanmalıdır. Patent başvuru dokümanında çizimler önemlidir ve bu konuda sizlere destek olabiliriz.

Elektronik Tasarım & Üretim

Elektronik yazılım ve donanım konusunda tecrübeliyiz. Gömülü sistem tasarımı, elektronik kart tasarımları, kontrol elektroniği, sensörler, güç elektroniği, robotik, batarya ve motor sürücüleri konularında tasarım ve üretim desteği sunuyoruz.

Mekanik Tasarım & Üretim

Mevcut tasarımınızı geliştirebilir, sıfırdan yeni bir tasarımı sizler için oluşturabiliriz. DFT (Design For Testing) & DFM (Design For Manufacturing) - Tasarımların üretime ve teste uygun yapılması bu noktada oldukça önemli.

Üretim Dokümanlarının  Hazırlanması

Üretim yaptırabilmeniz için gerekli dokümanları hazırlıyoruz.

Teknik Dokümanların Hazırlanması

Yatırımcılarınız ya da müşterileriniz için çeşitli açıklayıcı teknik dokümanları hazırlıyoruz.

Prototipleme

Her türlü prototipleme ve üretim tekniğini uygulayabiliyor, prototiplerinizi hazırlıyoruz.

Tanıtım Materyalleri

Sizler için fotoğraflama, video çekimi ve tanıtım dokümanlarının hazırlanması hizmetlerini sunuyoruz. Fikirlerinizin teknik bakış açısıyla tanıtılması oldukça önemli, sıradan tekniklerin bu noktada yetersiz kalacağını hatırlatmak isteriz.

Şimdi tıklayın ve iletişime geçin