Sunday Kits & Robotics' e Hoşgeldiniz

SUNDAY KITS & ROBOTICS Ülkemize ve gençlerimize katkı sağlamak üzere kısa, orta ve uzun vade hedefleriyle yola çıkmış birleşik bir marka ve genç girişimci bir ekiptir.

SUNDAY ROBOTICS markası altında, orta ve uzun vade hedeflerimiz doğrultusunda ileri seviye robotik teknolojiler geliştiriyoruz. Bu şekilde ülkemiz ihracatına katkı sağlamak amacındayız. Geliştirmekte olduğumuz robotik alt sistemleri tedarik ederek sistemlerinize entegre edebilirsiniz.

SUNDAY KITS markası altında ise, orta ve uzun vade hedeflerimize destek sağlamak için eğlenceli elektronik eğitim kitleri üretiyoruz. Ayrıca, yine aynı amaç için, "Fikir Fabrikamız" ile çeşitli sektörler için yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Tüm bunların yanında, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarım, prototipleme, teknik dokümantasyon ve üretim hizmetleri veriyoruz.

Şimdi siz de ürünlerimizden ve hizmetlerimizden tedarik ederek bize ve ihracat hedeflerimize destek olabilirsiniz.

SUNDAY KITS: Elektronik kitler, faydalı teknik aparatlar

Sosyal mesafe ayarlayıcı, süper patates kiti, kolay PCB ölçüm kiti, elektronik ray sistemi ve daha bir çok farklı ürünle gençlerimizin teknik alanda motivasyonlarına, eğitimlerine katkı sağlıyoruz.

Geliştirdiğimiz ürünlerin sayısı ve çeşitliliği her geçen gün artıyor! Şu an yurtdışı satışları devam eden ürünlerimizi çok yakında yurt içi pazar yerlerinden temin edebileceksiniz.

 

SUNDAY ROBOTICS: Orta ve uzun vadeli robotik teknolojiler

Robotların, yaşam alanlarımızda bizlere yardımcı olabilecek seviyeye gelmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Modüler robotik platformlar, MTR1 ve MMR1 adındaki robotlarımız ve uzaktan bağlantı ve kontrol olanağı sağlayan teknolojilerin yanı sıra, robotların birden fazla görevi yerine getirmesini sağlayacak mekanizmalar geliştiriyoruz.

 

AKIL FİKİR FABRİKAMIZ:

Bizlerin, ekip arkadaşlarımızın ve belki de sizlerin fikirleri, çeşitli sektörlerde faydalı ve yenilikçi ürünlere dönüşüyor. Hepimiz ve en önemlisi ülkemiz kazanıyor! Bu fikirleri çok yakında burada tanıtıyor olacağız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

Ürün fikrini gerçeğe dönüştürmek kolay değil. Bunun için sizlere aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

  • Fikir geliştirme
  • Prototipleme
  • Teknik dokümantasyon
  • Üretim

Aşağıda detayları ve örnek görselleri inceleyebilirsiniz.

Fikir ve proje analizi

Fikirlerin yalnızca küçük bir bölümü gerçeğe dönüşebilir. Başarının önündeki onlarca farklı parametre dikkatlice incelenmelidir. Yatırımlarınızı yapmadan önce fikrinizi incelememize izin verirseniz sizlere fikrinizle ilgili pazar analizi, literatür araştırması, swot analizi, fayda maliyet analizleri, protipleme ve üretim metodlarının tespiti ve daha bir çok noktada destek olabiliriz.

Patent ve Tekniğin Bilinen Durumunun Araştırılması

Fikrinizin patentlenebilirliği ile ilgili ön araştırma hizmeti sunabiliriz. Tecrübelerimize dayanarak bu araştırmanın gerekliliğini savunuyoruz.

Patent Çizimleri

Patent başvurularını kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için başvuru dokümanı dikkatli şekilde ve özellikle istemler kısmı çeşitli kurallar çerçevesinde hazırlanmalıdır. Patent başvuru dokümanında çizimler önemlidir ve bu konuda sizlere destek olabiliriz.

Elektronik Tasarım & Üretim

Elektronik yazılım ve donanım konusunda tecrübeliyiz. Gömülü sistem tasarımı, elektronik kart tasarımları, kontrol elektroniği, sensörler, güç elektroniği, robotik, batarya ve motor sürücüleri konularında tasarım ve üretim desteği sunuyoruz.

Mekanik Tasarım & Üretim

Mevcut tasarımınızı geliştirebilir, sıfırdan yeni bir tasarımı sizler için oluşturabiliriz. DFT (Design For Testing) & DFM (Design For Manufacturing) - Tasarımların üretime ve teste uygun yapılması bu noktada oldukça önemli.

Üretim Dokümanlarının  Hazırlanması

Üretim yaptırabilmeniz için gerekli dokümanları hazırlıyoruz.

Teknik Dokümanların Hazırlanması

Yatırımcılarınız ya da müşterileriniz için çeşitli açıklayıcı teknik dokümanları hazırlıyoruz.

Prototipleme

Her türlü prototipleme ve üretim tekniğini uygulayabiliyor, prototiplerinizi hazırlıyoruz.

Tanıtım Materyalleri

Sizler için fotoğraflama, video çekimi ve tanıtım dokümanlarının hazırlanması hizmetlerini sunuyoruz. Fikirlerinizin teknik bakış açısıyla tanıtılması oldukça önemli, sıradan tekniklerin bu noktada yetersiz kalacağını hatırlatmak isteriz.

Şimdi tıklayın ve iletişime geçin