Sunday Kits Akademiye Hoşgeldiniz

Harika bir online eğitim platformu!

Aldığımız görüşler ve yoğun istek doğrultusunda, çocuklarımızın ve gençlerimizin yaratıcı ve analitik düşünebilen, geleceğin bilim, teknoloji ve fikir önderleri olabilmelerini sağlamak amacıyla harika bir online eğitim platformu oluşturmaya karar verdik. Sunday Akademi, özgün teknolojik eğitim materyalleri ve online teknolojilerin tüm imkanlarını kullanarak eğitim modellerini en iyi şekilde yeniden yapılandırmak amacıyla yolculuğuna başladı.

İsteyen herkese ve her zaman eğitim ve proje desteği veriyoruz, aklınızda ne varsa gerçekleştirmek için şimdi iletişime geçin.

Eğitimlerimiz:

Eğitim Kitlerimiz:

Misyonumuz:

Yenilikçi eğitim materyalleri kullanan özgün eğitim modelleri geliştirmek, bu eğitimlerden tüm çocuk ve gençlerimizi faydalandırarak yaratıcı, analitik düşünebilen geleceğin bilim, teknoloji ve fikir önderleri yetiştirmektir.

Vizyonumuz:

Her çocuk ve gencimizi, Türkiye'nin ve Dünyanın her yerindeki en iyi teknik okulları, şirketleri, toplulukları ve ilgili bireyleri birbirine bağlayan, uyguladığı eğitim modelleri ile ülkemizin teknoloji üretiminin ve refahının artmasını sağlayan en iyi eğitim platformu olmaktır.